It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Teslimat ve Kargo

Asil Fotoğrafçılık sipariş sisteminde tüm ödemelerinizi online internet üzerinden güvenli olarak kredi kartınızla yapabilirsiniz.

Asil Fotoğrafçılık ödeme sisteminde sizden hiç bir şekilde kredi kartı bilgileriniz istenmemekte ve saklanmamaktadır. Tüm ödeme işlemleri Shopier Güvenli Ödeme Sayfasından yapılmakta ve ödeme işlemi Shopier güvencesinde yapılmaktadır.

Asil Fotoğrafçılık web sitesinde sizin sadece üyelik ve sipariş bilgileriniz tutulmaktadır. Kredi kartı ile bilgileriniz HİÇ BİR şekilde Asil Fotoğrafçılık tarafında alınmamakta ve saklanmamaktadır.

Güvenli ödeme sayfası bütün güvenlik tedbirleri Shopier tarafından alınmış ve Shopier’e ait bir sayfadır. Buradan kredi kartı bilgilerinizi girip gönder butonuna basmalısınız.

Bize sadece ödeme onayı bildirilir. Dolayısıyla aradaki iletişimden kaynaklanan güvenlik riskleri ortadan kalktığı için son derece güvenli bir ödeme sistemidir.

Gönder butonuna tıkladıktan sonra ödeme onayı almalısınız.

Eğer ödeme onayı almadıysanız kredi kartı bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz veya bankanızla temasa geçiniz.

Ödeme onayı almamış siparişler işleme konmayacaktır.

Ödemenizin onayı tarafımızca kontrol edildikten sonra siparişiniz hazırlanıp hemen kargoya verilecektir.

HAVALE ve EFT İLE ÖDEME

Hafta sonu ve resmi tatillerde yapılan Havale/EFT 'ler takip eden ilk iş gününden itibaren onaylanarak siparişiniz işleme alınacaktır.

Havale/EFT ile ödeme yaparken, açıklama alanına, sipariş numarasını ve sipariş verenin ad soyad bilgilerinin yazılması gerekmektedir.

Havale yöntemiyle ödeme yaparak siparişinizi verdiğinizde, önce sipariş talebinizin bize ulaştığına dair bir e-posta, ödemeniz bize ulaştığında ise ödemenizi aldığımız ve siparişiniz işleme konulduğuna dair bir e-posta tarafınıza yollanacaktır.

Siparişleriniz, ödemeniz bize ulaştığında işleme konulacaktır. Havale ile ödemesi yapılan siparişlerinizde teslimat süresinde 1 günlük gecikme yaşanabilir.

ÜRÜN GÜNCELLEMELERİ

Vermiş olduğunuz siparişlerde Asil Fotoğrafçılık değişiklik, düzenleme ve güncelleme hakkını saklı tutmaktadır. Bu güncellemelerden ekstra ücret talep edilemeyeceği gibi herhangi bir indirim de söz konusu olmamaktadır. Tarihi geçmiş ( sevgililer günü ürünleri, yılbaşı ürünleri, anneler-babalar günü ürünleri, takvimler, fmagnetler vb.) ürünlerin güncellemesi aylık olarak Asil Fotoğrafçılık'ın kontrolünde yapılmaktadır.

TESLİMAT

Her gün saat 13:30'a kadar verdiğiniz Fotoğraf baskı siparişleriniz aynı gün içerisinde, 13:30'dan sonraki Fotoğraf baskı siparişleriniz, bir sonra ki gün kargoya verilecektir.Kişiye Özel siparişleriniz Hazırlanması 24 Saat ila 48 Saat Sürmektedir, uzun sürmenin sebebi ise bazı kişiye özel ürünlerin yapım aşaması zaman almaktadır 

Cumartesi, pazar ve resmi tatil günlerinde herhangi bir saatte verilen siparişler, takip eden ilk iş gününden itibaren kargoya teslim edilir.